Tu jesteś: Strona główna >  Lakierowanie felg

OPIS USŁUGI

Lakierowanie proszkowe ma wiele zalet. Przede wszystkim jest znacznie trwalsze niż tradycyjne "na mokro". Felgi są znacznie odporniejsze na zarysowania, chemie używaną na myjniach, sól wysypywaną na drogi podczas zimy.

Przed malowaniem felgi są piaskowane (zdzierany jest z nich cały lakier). Następnie nakłada się podkład i na koniec lakier. Na ostatnim zdjęciu widać felgę przed malowaniem, po wypiaskowaniu oraz już gotową. Felgi malowane są całe, przy malowaniu na mokro często maluje się tylko czoło, czyli widoczną część felgi. Dostępne kolory: biały, czarny, srebrny, złoty. Jeśli klient zażyczyłby sobie inny kolor musi dostarczyć nam farbę, którą bez problemu można kupić w specjalistycznych hurtowniach na terenie Warszawy.

CZAS TRWANIA USŁUGI I SPOSÓB DOSTARCZENIA FELG

Zazwyczaj usługa trwa maksymalnie 5 dni roboczych. Koła lub same felgi należy dostarczyć do naszego warsztatu (ul. Radzymińska 210, Warszawa). W przypadku, gdy są to całe koła dochodzi koszt zdjęcia i założenia opon oraz wyważenia kół.

Jeśli ktoś nie ma drugiego kompletu kół lub po prostu chciałby, aby usługa wykonana była szybciej istnieje możliwość pomalowania felg w ciągu jednego dnia. Samochód wtedy musi być do nas podstawiony o 9:00 i do odbioru jest przed 18:00. Przy tej opcji konieczny jest kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu (nasz numer (22) 353 99 99).

INNE KOSZTY

Koszt zdjęcia i założenia opon wraz z wyważeniem - 80zł komplet lub 100zł jeśli zdejmowane będą z samochodu. Dodatkowym kosztem może być prostowanie felg. Ważne jest, aby, jeśli zajdzie taka potrzeba, zrobić to przed malowaniem. Na życzenie klienta sprawdzamy felgi przed malowaniem i w razie potrzeby prostowania informujemy o tym. Koszt prostowania felg zależy od tego w jakim stopniu są uszkodzone. Naprawiamy także felgi pęknięte.

Cennik lakierowania proszkowego felg wraz z piaskowaniem, cena za sztukę

Felgi aluminiowe Felgi stalowe
13" 80zł 13" 60zł
14" 80zł 14" 60zł
15" 90zł 15" 70zł
16" 100zł 16" 70zł
17" 110zł 17" 70zł
18" 120zł
19" 130zł
20" 170zł