Tu jesteś: Strona główna >  Lakierowanie felg

OPIS USŁUGI

Lakierowanie proszkowe ma wiele zalet. Przede wszystkim jest znacznie trwalsze niż tradycyjne "na mokro". Felgi są znacznie odporniejsze na zarysowania, chemie używaną na myjniach, sól wysypywaną na drogi podczas zimy.

Przed malowaniem felgi są piaskowane (zdzierany jest z nich cały lakier). Następnie nakłada się podkład i na koniec lakier. Na ostatnim zdjęciu widać felgę przed malowaniem, po wypiaskowaniu oraz już gotową. Felgi malowane są całe, przy malowaniu na mokro często maluje się tylko czoło, czyli widoczną część felgi. Dostępne kolory: biały, czarny, srebrny, złoty. Jeśli klient zażyczyłby sobie inny kolor musi dostarczyć nam farbę, którą bez problemu można kupić w specjalistycznych hurtowniach na terenie Warszawy.

CZAS TRWANIA USŁUGI I SPOSÓB DOSTARCZENIA FELG

Zazwyczaj usługa wykonywana jest do 10 dni roboczych. Koła lub same felgi należy dostarczyć do naszej firmy (ul. Radzymińska 210, Warszawa). W przypadku, gdy są to całe koła dochodzi koszt montażu opon oraz wyważenia kół.

INNE KOSZTY

Koszt zdjęcia i założenia opon wraz z wyważeniem - zgodnie z cennikiem. Dodatkowym kosztem może być prostowanie felg. Ważne jest, aby zrobić to przed malowaniem. Na życzenie klienta sprawdzamy felgi i w razie potrzeby prostowania informujemy o tym. Koszt prostowania felg zależy od typu felg oraz stopnia uszkodzenia. Naprawiamy także felgi pęknięte.

Cennik lakierowania proszkowego felg wraz z piaskowaniem, cena za sztukę

Felgi aluminiowe Felgi stalowe
do 15"  650zł komplet do 16" 400zł komplet
16" 700zł komplet 17" 440zł komplet
17" 750zł komplet 18'' 460zł komplet
18" 800zł komplet 17,5" 210zł szt.
19" 900zł komplet 19,5" 240zł szt.
20" 1100zł komplet